Całodobowa restauracja w Warszawie – jedyne miejsce ze świeżym jedzeniem 24/7


Całodobowa restauracja w Warszawie – jedyne miejsce ze świeżym jedzeniem 24/7

Całodobowa restauracja w Warszawie – Pianka z Tanka serwuje dania o każdej porze, aby zadowolić gości o nawet najbardziej skomplikowanym reżymie żywieniowym. Większość ludzi planuje swoje posiłki tak, by spożywać je o w miarę przeciętnych porach, czyli rano, po południu i wieczorem. Zdarzają się jednak takie sytuacje, że marzy nam się coś dobrego do jedzenia również w mniej standardowym czasie, np. w nocy. Czy jesteśmy wówczas skazani na zupki z proszku lub hot-dogi ze stacji benzynowych? A może istnieje taka restauracja, która jest w stanie ugościć nas o każdej porze?

Myśląc o przeciętnym trybie życia, wyobrażamy sobie „modelowy” obrazek: osobę pracującą od 7:00 lub 8:00 rano przez osiem godzin dziennie, wracającą do domu i gotującą zdrowy obiad lub udającą się na lunch prosto z biura, a wieczorem kładącą się do łóżka, by kolejnego dnia powtórzyć ten schemat. Czy to oznacza, że taki model obowiązuje wszystkich, bez wyjątku? Oczywiście, że nie. W dzisiejszych czasach tryby życia prowadzone przez poszczególnych ludzi bywają bardzo różne. Jedni pracują na zmiany, inni często podróżują (również w nocy), a jeszcze innym zdarza się imprezować do białego rana. Wszystkim tym ludziom niejednokrotnie przydałby się dostęp do świeżego i smacznego jedzenia przez 24 godziny na dobę. Niestety, w większości miast jest to tylko pobożne życzenie – lokale na ogół zamykane są ok. godz. 21:00 lub 22:00 i po tym czasie zostają nam tylko dania instant trzymane w domu lub (jeśli mamy szczęście) fast-foody sprzedawane na stacjach benzynowych. Dlatego potrzebna jest wyjątkowa całodobowa restauracja w Warszawie – Pianka Drink & Food.

Całodobowa restauracja Pianka z Tanka

Na szczęście bogata oferta gastronomiczna dostępna w stolicy wychodzi naprzeciw takim (pozornie) nietypowym potrzebom. Nie od dziś wiadomo, że im większy rynek, tym większa szansa na znalezienie tego, czego szukamy. Liczba restauracji i barów w Warszawie jest naprawdę imponująca. Od dawna mogliśmy tam liczyć na dostęp do bardzo różnorodnej kuchni. Wielbiciele polskich smaków mogli przebierać wśród restauracji serwujących tradycyjne, rodzime dania, a osoby złaknione egzotyki miały do wyboru lokale inspirowane kuchnią ze wszystkich stron świata. W stolicy nie brakuje restauracji, barów szybkiej obsługi, kawiarni, herbaciarni i pubów. Do niedawna próżno było w niej jednak szukać lokalu, w którym można byłoby smacznie zjeść także w nocy – potrzebna była całodobowa restauracja w Warszawie.

Na szczęście ten problem to już przeszłość. Dziś każdy imprezowicz, który zgłodniał po długim maratonie po nocnych klubach, lekarz wracający z nocnej zmiany czy podróżnik, który źle oszacował czas potrzebny na przyjechanie do Warszawy, mogą skorzystać z wyjątkowej oferty restauracji Pianka z Tanka. Jest to jedyna całodobowa restauracja w Warszawie, w której o każdej porze dnia i nocy można poprosić nie tylko o drinka, ale również o jedno z pysznych dań dostępnych w menu lokalu. Co więcej, potrawy te nie będą odgrzewane lub przyrządzane z półproduktów – wybierając Piankę z Tanka, możemy mieć pewność, że szef kuchni uraczy nas czymś pysznym, przygotowanym z sercem i pasją, przy użyciu najlepszej jakości, świeżych składników.

Jak sama nazwa wskazuje, w Piance z Tanka serwowane są również piwa z tanka. Warto wiedzieć, że nie są one zwykłym sposobem na przechowywanie napojów. Tanki zapewniają piwu optymalną temperaturę oraz chronią je przed dostępem powietrza, dzięki czemu trzymane w nich Tyskie 14-dniowe zachowuje niezmieniony smak i aromat. Warto wiedzieć, że restauracja umożliwia nam zabranie pysznego trunku na wynos – możemy poprosić o nalanie go do butelek, dzięki czemu będziemy mogli raczyć się nim później w domu lub ofiarować komuś w prezencie. Oprócz tego Pianka z Tanka oferuje wiele innych piw z nalewka oraz w butelkach, wina, drinki, mocne alkohole, a także propozycje bez procentów, np. wyciskane soki, kawę oraz herbatę.

Całodobowa restauracja Pianka z Tanka