Home Page PL

Pianka

z tanka

Restauracja w Warszawie
O Nas

Pianka z tanka

Pianka 2.0 jest kontynuacją i rozwinięciem konceptu naszych korzeni, czyli restauracji Pianka food & drink, mieszczącej się w Centrum Warszawskiego Śródmieścia, przy ulicy Zgoda 12. W odróżnieniu do pierwotnej koncepcji Pianka 2.0 nie jest miejscem otwartym 24h na dobę, a zdecydowanie nastawionym na standardowe godziny restauracyjne. Chcąc się rozwijać, postawiliśmy na wyjątkową przestrzeń, która jest ciepła, rodzinna oraz pełna prawdziwej żywej zieleni kwiatów. Wszystko to sprawia, że w połączeniu z autorską kuchnią naszego Szefa Kuchni Kamila, jesteśmy w stanie smacznie ugościć każdego z Was, daniami bazującymi na tradycyjnej kuchni polskiej z elementami potraw inspirowanych smakami z całego świata.

O Nas

Restauracja w Warszawie

W ofercie Pianki 2.0 znajdziesz jednakowo swoje ulubione pozycje kulinarne oraz kolorowe koktajle.

Pianka 2.0, będzie zatem Twoim ulubionym miejscem na niedzielny obiad z dziećmi, lunch w godzinach pracy, niezobowiązującą randkę, jak również przyjęcie urodzinowe, firmowe czy świąteczne!

Pianka to miejsce stworzone przede wszystkim z pasji do gotowania i miłości do piwa oraz koktajli.

Zapraszamy!

Autorskie menu

Autorskie menu

Autorskie menu

Autorskie

menu

Kamil po ukończeniu szkoły gastronomicznej, kilka lat spędził w Londynie, gdzie uczył się sztuki kulinarnej od najlepszych szefów kuchni. Był także szefem kuchni w najlepszej włoskiej restauracji w Krakowie- prowadzonej przez rodowitych Sardyńczyków. Dla naszego szefa gotowanie to pasja, której jest całkowicie oddany, lubi eksperymenty smakowe w postaci kuchni molekularnej, ale ceni także klasykę. W Piance Kamil proponuje smaki kuchni międzynarodowej, dzięki której każdy Gość naszej restauracji jest w stanie odnaleźć się w smakach, chociaż częściowo sobie znanych. Przygotowane menu jest oparte na produktach sezonowych, co gwarantuje świeżość i różnorodność potraw, jest to prawdziwa fuzja kreatywności, nowoczesności i smaku!

Zarezerwuj stolik

 

 

 

 

 

Final Stage

Zapraszamy

do pianki


Facebook
Instagram