O nas

Pianka 2.0

O nas

Najlepsza restauracja w sercu biznesowej Woli.

Oderwij się od rzeczywistości

Pianka 2.0 to najlepsze miejsce na spotkanie w gronie przyjaciół oraz rodziny. Zlokalizowana na samej granicy Warszawskiej Woli i Śródmieścia, pozwala na szybki dostęp za pośrednictwem metra, z niemal każdego punktu na mapie Warszawy. Restauracja mieści się przy ulicy Siedmiogrodzkiej 1, czyli niecałe 5 min pieszo z przystanku Rondo Daszyńskiego.

Pianka powstała z miłości do świeżego piwa, dobrego jedzenia, a także spędzania czasu z bliskimi. Naszym celem od samego początku było stworzenie miejsca, do którego Goście będą chętnie wracać i w którym będą czuli się jak u siebie. Miejsca, gdzie w niezobowiązującej, swobodnej atmosferze można napić się świetnego piwa i zjeść sycący posiłek. Dzięki naszym staraniom i ciężkiej pracy udało nam się w pełni zrealizować nasze marzenie – Pianka to jedyne tego typu miejsce, które pozwala na chwilę oderwania od rzeczywistości i relaksu w samym środku zgiełku wielkiego miasta.

Najlepsze

Jedzenie

Pianka 2.0 to sprawdzona restauracja, w której łączą się nasze dwie największe pasje – dobre cocktaile i gotowanie. Uwielbiamy tradycyjną polską kuchnię, jednak nie boimy się podejmowania nowych wyzwań i eksperymentowania, nawet z nietypowymi smakami bądź potrawami. Dlatego nasze menu jest niezwykle bogate. Znajdziecie u nas zarówno dobrze wszystkim znane polskie potrawy takie jak tatar wołowy, ale również dania inspirowane kuchniami całego świata – od włoskich makaronów, aż po indyjskie dania. Nasze jedzeniem staramy się połączyć pasję do gotowania z oczekiwaniami prawdziwego piwosza. Potrawy, które serwujemy stanowią idealny dodatek do naszego ulubionego, złotego napoju. Perfekcyjnie się z nim komponują, a wyjątkowe smaki i aromaty uzupełniają się nawzajem.

Menu

 

 

Facebook
Instagram
YouTube