Home Page PL

Pianka

z tanka

całodobowa restauracja w warszawie
O Nas

Pianka z tanka

Pianka z Tanka to całodobowa restauracja w centrum Warszawy z fantastycznym autorskim menu, zimnym piwem oraz kartą pysznych kolorowych drinków. Przez całą dobę możecie cieszyć się pysznym, świeżo przygotowanym jedzeniem w towarzystwie piwa i Waszych ulubionych koktajli. Naszą pasją jest łączenie tradycyjnej kuchni polskiej oraz potraw inspirowanych smakami całego świata.
Pianka to miejsce stworzone przede wszystkim z pasji do gotowania i miłości do piwa i koktajli.

O Nas

Pianka z Tanka restauracja w Warszawie
restauracja w Warszawie

Całodobowa restauracja w Warszawie

Jako całodobowa restauracja w Warszawie staramy się wyróżniać na każdym polu. Chcemy cały czas udoskonalać nasze menu, pracować nad swoimi umiejętnościami a także sprawiać, żebyście czuli się u nas jeszcze lepiej i jeszcze chętniej nas odwiedzali. Bierzemy sobie do serca każdą opinię i sugestię. To nie tylko my tworzymy Piankę, bez naszych Gości to miejsce po prostu by nie istniało. Naszą intencją jest to, aby Pianka była miejscem lekkim, swobodnym i zachęcającym. Nasze przytulne wnętrze zachęca, aby wejść do środka i spróbować naszych specjałów, jednak na specjalne okazje potrafi zmienić się nie do poznania. Chcemy, aby każdy czuł się u nas dobrze – nieważne czy jesteś studentem czy szefem wielkiej firmy, każdy Gość jest dla nas tak samo ważny, ponieważ każdy z Was tworzy to miejsce razem z nami.  

Pianka to całodobowa restauracja w Warszawie idealna na każdą okazję. Nie ważne, czy chcesz zorganizować imprezę rodzinną, wieczór kawalerski, bardziej formalną okazję jak szkolenie firmowe lub spotkanie biznesowe czy po prostu szukasz przytulnego miejsca na drinka po pracy bądź pyszne śniadanie z samego rana, Pianka z Tanka zawsze sprawdzi się świetnie. Dzięki różnorodności menu każdy znajdzie u nas coś dla siebie, a my dajemy z siebie wszystko, abyście z Pianki wychodzili najedzeni i zadowoleni.

Zapraszamy!

Autorska kuchnia

Autorska kuchnia

24/7

Autorskie

menu

Pianka z Tanka to fantastyczna całodobowa restauracja w Warszawie, gdzie gotujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dzięki temu nasi Goście mogą mieć pewność, że zawsze dostają świeżo przygotowane posiłki z wysokiej jakości składników. Nasze autorskie burgery, których niesamowity smak fantastycznie komponuje się ze świeżym piwem, zdobyły duże uznanie wśród naszych Gości i są bez wątpienia naszą specjalnością. Jednak nie ograniczamy się tylko do nich. Jedną z naszych największych kulinarnych pasji jest tradycyjna kuchnia polska, którą staramy się odkrywać na nowo i nadać jej nowoczesnego charakteru.

Zarezerwuj stolik

 

 

 

 

 

Final Stage

Zapraszamy

do pianki


Facebook
Instagram
YouTube